Hitta produkterna här:

Förfina urvalet genom att välja önskade parametrar nedan:
Tillverkare
Datalänkprotokoll
Produktserie
 
Cisco - SFP+ sändar/motta

Cisco - SFP+ sändar/mottagarmodul - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC-multiläge - upp till 400 m - 850 nm

Logga in för pris
HPE Short Range - SFP+ sä

HPE Short Range - SFP+ sändar/mottagarmodul - 10 GigE - 10GBase-SR - upp till 300 m - 850 nm - för Cisco Nexus 5548UP-4xN2248TF-l3, Nexus 5548UP-6xN2248TF-l2

Logga in för pris
Cisco S-Class - QSFP+ sän

Cisco S-Class - QSFP+ sändar/mottagarmodul - 40 Gigabit LAN - 40GBASE-SR4 - MTP/MPO multi-mode - upp till 150 m - 840-860 nm

Logga in för pris

Filter

Benämning Artikelnr   I lager  exkl moms     Jämför
Cisco - SFP+ sändar/mottagarmodul - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC-multiläge - upp till 400 m - 850 nm SFP-10G-SR-S= Cisco 54 Logga in för pris     
HPE Short Range - SFP+ sändar/mottagarmodul - 10 GigE - 10GBase-SR - upp till 300 m - 850 nm - för Cisco Nexus 5548UP-4xN2248TF-l3, Nexus 5548UP-6xN2248TF-l2 AP783A Hewlett Pack... 0 Logga in för pris     
Cisco S-Class - QSFP+ sändar/mottagarmodul - 40 Gigabit LAN - 40GBASE-SR4 - MTP/MPO multi-mode - upp till 150 m - 840-860 nm QSFP-40G-SR4-S= Cisco 2 Logga in för pris     
Cisco - QSFP+ sändar/mottagarmodul - 40 Gigabit LAN - 40GBase-ER4 - LC enkelläge - upp till 40 km - 1271 nm / 1291 nm / 1311 nm / 1331 nm QSFP-40G-ER4= Cisco 0 Logga in för pris     
Huawei - SFP+ sändar/mottagarmodul - 10 GigE - 10GBase-LR - LC enkelläge - upp till 10 km - 1310 nm 34060742 Huawei 0 Logga in för pris     
TRENDnet TFC GMSC - Fibermediekonverterare - GigE - 10Base-T, 100Base-SX, 1000Base-SX, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 / SC-läge (multi-mode) - upp till 550 m - 850 nm TFC-GMSC TRENDnet 0 Logga in för pris     
DELTACOIMP VE01H - Videoförlängare - upp till 70 m VE01H-2 DELTACO 13 Logga in för pris     
Veracity LONGSPAN LITE - Nätverksförlängare - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-TX - upp till 1050 m VLS-1N-L Veracity 0 Logga in för pris     
Brocade - SFP+ sändar/mottagarmodul - 16 Gb fiberkanal (KV) - LC multiläge - upp till 100 m D:XBR-000192-L Fujitsu 0 Logga in för pris     
Allied Telesis AT SP10LR/I - SFP+ sändar/mottagarmodul - 10 GigE - 10GBase-LR - LC enkelläge - upp till 10 km - 1310 nm AT-SP10LR/I Allied Telesis 1 Logga in för pris     
Extreme Networks - SFP+ sändar/mottagarmodul - 10 GigE - 10GBase-BX40-D / LC enkelläge - upp till 40 km - 1330 (TX) / 1270 (RX) nm 10GB-BX40-D Extreme Netw... 0 Logga in för pris     
MicroOptics - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - LC enkelläge - upp till 300 m - 850 nm MO-SFP2234HP MicroOptics 0 Logga in för pris     
Ubiquiti U Fiber UF-AE - Fibermediekonverterare - GigE - 1000Base-T - SFP+ / RJ-45 UF-AE Ubiquiti 93 Logga in för pris     
Cisco - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - DWDM - 3661 nm 447766-001 Hewlett Pack... 0 Logga in för pris     
HPE X130 - XFP-mottagar/sändarmodul - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multiläge - upp till 300 m - 850 nm JD117-61201 Hewlett Pack... 0 Logga in för pris     
Allied Telesis Industrial Ethernet Media Converter AT-IMC200TP/SC - Fibermediekonverterare - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC-läge (multi-mode) - upp till 2 km - 1310 nm AT-IMC200TP/... Allied Telesis 0 Logga in för pris     
Allied Telesis Industrial Ethernet Media Converter AT-IMC200T/SC - Fibermediekonverterare - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC-läge (multi-mode) - upp till 2 km AT-IMC200T/S... Allied Telesis 7 Logga in för pris     
Allied Telesis Industrial Ethernet Media Converter AT-IMC2000TP/SC - Fibermediekonverterare - GigE - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T, 1000Base-X, 100Base-X - RJ-45 / SC-läge (multi-mode) - upp till 550 m - 850 nm AT-IMC2000TP... Allied Telesis 5 Logga in för pris     
Allied Telesis Industrial Ethernet Media Converter AT-IMC2000TP/SP - Fibermediekonverterare - GigE - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T, 1000Base-X, 100Base-X - RJ-45 AT-IMC2000TP... Allied Telesis 0 Logga in för pris     
Allied Telesis Industrial Ethernet Media Converter AT-IMC2000T/SC - Fibermediekonverterare - GigE - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T, 1000Base-X, 100Base-X - RJ-45 / SC-läge (multi-mode) - upp till 550 m - 850 nm AT-IMC2000T/... Allied Telesis 2 Logga in för pris     
TRENDnet TFC-110 S30 - Fibermediekonverterare - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC enkelläge - upp till 30 km - 1300 nm TFC-110S30 TRENDnet 0 Logga in för pris     
Raritan Cat5 Reach DVI HD - Sändare och mottagare - förlängare för tangentbord/video/mus/seriell - USB - upp till 100 m C5R-DVI-HD Raritan 0 Logga in för pris     
Raritan Cat5 Reach DVI HD C5R-DVI-HD-RX Receiver - Förlängare för tangentbord/video/mus/seriell/- USB - USB - upp till 100 m C5R-DVI-HD-RX Raritan 0 Logga in för pris     
StarTech.com Juniper SFP-1GE-FE-E-T Compatible SFP Module - 1000BASE-T - 1GE Gigabit Ethernet SFP to RJ45 Cat6/Cat5e Transceiver - 100m - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) (likvärdigt med: Juniper SFP-1GE-FE-E-T) - GigE - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 - upp till 100 m SFP1GEFEETST StarTech.com 11 Logga in för pris     
TRENDnet TFC-1000S50 - Fibermediekonverterare - GigE - 1000Base-LX, 1000Base-T - RJ-45 / SC enkelläge - upp till 50 km TFC-1000S50 TRENDnet 0 Logga in för pris     
 
Kundvagn
Visa priser inkl moms?
Varor: 0 stSumma: 0 SEKFrakt: 0 SEK